Sağlık

Celenes Vegan mı?

Vegan kişiler hakkında ülkece oldukça az bilgiye sahibiz. Çoğu insan veganların yalnızca yeme anlamında hayvansal gıdalardan uzak durduğunu zannediyor. Aslına bakarsanız bu düşünce tamamen yanlış. Vegan ve vejeteryan insanlar yüz yıkama jeli gibi kozmetik ürünlerinde de vegan ürünleri tercih ediyor. Biz de sağlık kategorimizde bu sorulara cevap verebilmek için çabalıyoruz.

Bu makalemizin konusu ise neredeyse kozmetik ürünü satan tüm mağazalarda bulunan Celenes markasının vegan olup olmadığı hakkındadır. Celenes tamamen vegandır ve hayvansal ürün içermez. Ayrıca hayvanlar üzerinde bir deney yapmadıklarından dolayo ayrıca saygıyı hak ediyorlar. Ancak bu konuda uluslararası geçerli bir sertifikaları olup olmadığını kontrol edemediğimizden dolayı emin olamıyoruz.

Kimilerine göre hayvansal ürünlerden uzak bir yaşam tercih etmek çok sağlıklıdır. Ancak Celenes gibi yüz, cilt bakım ürünlerinin içeriğinin merak edilmesinin de bir sebebi var. Yazı başında belirttiğimiz gibi hayvanları ve doğayo korumak vegan insanların ilk amacıdır. Biz de sizlere vegan mı? Sorularını cevaplayarak her daim destek olacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds