Cem Uçan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Cem Uçan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cem Uçan’dan söz edeceğiz.

Cem Uçan Kimdir?

  • Oyuncu.

12 Ağustos 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Cem Uçan, oyunculuk üzerine eğitimlerini tamamlayan Cem Uçan, ilk oyunculuk deneyimini ise 2012 senesinde Acayip Hikayeler isimli diziyle yaşamıştır. Daha sonra ise Kurtlar Vadisi, Nizama Adanmış Ruhlar, Filinta, Sungurlar, Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam, Küçük Kıyamet gibi çeşitli dizilerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Rabia Sena Sever Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Nişanlısı Kim?

Diriliş Ertuğrul adlı dizide Aliyar Bey rolüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Cem Uçan, 2018 senesinde ise Bir Umut Yeter adlı dizide Taner karakterini canlandırmıştır. Son olarak Payitaht Abdülhamid adlı dizide Ahmet Celaleddin Paşa rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Cem Uçan, 2018 yılında Gülşah Şahin ile dünya evine girmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Testo Taylan Kimdir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Cem Uçan 1.71 cm boyundadır ve 67 kilodur.

Instagram hesabından paylaşımlarda bulunan Cem Uçan, oyunculuk kariyerine de devam etmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Cem Uçan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Yavuz Oğhan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Cem Uçan ile İlgili Aramalar

Google’da Cem Uçan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Batın Uçan Cem Uçan gökhan Uçan Gülşah Şahin Batın Uçan annesi Cem Uçan Kimdir Cem Uçan ilk eşi Cem Uçan Instagram Cem Uçan oynadığı Diziler, cem uçan aslen nereli, cem uçan boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce