Sibel Daria Yucad Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Sibel Daria Yucad kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Sibel Daria Yucad’dan söz edeceğiz.

Sibel Daria Yucad Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Sibel Daria Arslantaş‘tır. 16 Eylül 1993 tarihinde dünyaya gelen güzel oyuncu Sibel Daria Yucad, oyunculuk eğitimlerini Beşiktaş’ta Dc Kozmos Sanat Akademisi’nde tamamlamıştır. Babası Türk annesi Rus asıllı olan Sibel Daria Yucad, ilk oyunculuk deneyimini ise Doğu-Batı adlı dizide yaşamıştır. Kemal Ekenel Ajans’a bağlı olarak oyunculuk faaliyetlerine devam eden Sibel Daria Yucad, son olarak Adını Sen Koy adlı dizide Belis karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Sibel Daria, evlidir ve bir çocuğu bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Merve Özbey Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında? Boyu Kilosu

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Sibel Daria Yucad 1.70 cm boyundadır ve 50 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Sibel Daria Yucad hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri ne iş yapmaktadır gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Semih Özsoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Şirketleri

Sibel Daria Yucad ile İlgili Aramalar

Google’da Sibel Daria Yucad ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Sibel Daria Yucad aslen nereli, Sibel Daria Yucad kimdir nerelidir, Sibel Daria Yucad boyu kaç, Sibel Daria Yucad boy kilo, Sibel Daria Yucad instagram, Sibel Daria Yucad evli mi bekar mı, Sibel Daria Yucad sevgilisi

İlginizi Çekebilir:  Özlem Boyacı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara