Sağlık

Çemen Otu Süt Yapar mı?

Önceki makalelerimizde anne sütü artırıcı bitkisel ürünlerden bahsetmiştik. Bu ürünlerin bazıları fark edilir derecede süt artırmaya yararken, bazıları ise sizde alerjik reaksiyon oluşturması sebebiyle vücudunuzda ciddi problemlere yok açabilir. Bu makalemizde ise çemen otu ve anne sütü arasındaki ilişkiye göz atmaya çalışacağız.

Çemen otu anne sütü yapar. Çoğu gıdada anne sütü üzerinde etkisi olup olmadığı hakkında araştırma bulunmazken, çemen otu hakkında onlarca farklı araştırma net olarak anne sütünü artırıcı etkisinin olduğunu göstermiştir. Ayrıca sadece emziren anneler için değil, hamile anne adayları için de ciddi faydaları görülebilir.

Çemen otu kullanımı farklı şekillerde olabilir. Tablet formunda ya da çay olarak tüketmek mümkün iken her bitkisel üründe olduğu gibi doz aşımı yapmamaya dikkat edilmeli ve en doğal şekilde tüketilmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds