Cemre Kurum Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Cemre Kurum kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cemre Kurum’dan söz edeceğiz.

Cemre Kurum Kimdir?

  • Oyuncu.

1997 yılında Adana’da dünyaya gelen Cemre Kurum, lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Tiyatro bölümünde tamamlamıştır. İlk oyunculuk deneyimini 2017 yılında ATV ekranlarında yayınlanan ”Hıçkırık” adlı dizide yaşayan Cemre Kurum, sonrasında ”Bir Yaz Hikayesi” adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Cemre Kurum, 2018 senesinde ”Büyülü Konakta Ruh Çağıran Gençlerin Hazin Hikayesi” adlı filmde rol almıştır. Sosyal medya fenomeni Atakan Özyurt ile sevgili oldukları bilinen Cemre Kurum, aynı zamanda sosyal medya hesaplarından da paylaşımlarda bulunmaktadır.

Cemre Kurum ile İlgili Aramalar

Google’da Cemre Kurum ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cemre Kurum yaş Cemre Kurum Kimdir Cemre Kurum Oynadığı diziler Cemre Kurum Instagram İrem Kutman Atakan Özyurt sevgilisi Cemre Kurum ayrıldı Cemre kurum youtube Ecenaz Üçer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.