Cemre Öktem Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Cemre Öktem kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Cemre Öktem’den söz edeceğiz.

Cemre Öktem Kimdir?

  • Oyuncu.

1 Ocak 1994 tarihinde dünyaya gelen Cemre Öktem, Fenerbahçe Lisesi’nden mezun olduktan sonra lisans eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık Bölülü’nden tamamlamıştır. Başarılı oyuncu ayrıca Dokuz Eylül Üniversitesi Fransızca Öğretmenliği Bölümü’nde de eğitim almaktadır. Sem’s Management Ajans bünyesinde oyunculuk kariyerine devam eden Cemre Öktem, ilk olarak Star TV’de yayınlanan Sefirin Kızı adlı dizide Zehra Efeoğlu rolünde oynamıştır. Cemre Öktem son olarak Aşk ve Mavi rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Sedanur Bakar Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cemre Öktem hakkında merak edilen aslen nereli, boyu ve kilosu ne, annesi babası kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Cemre Öktem ile İlgili Aramalar

Google’da Cemre Öktem ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cemre Öktem engelli mı Cemre Öktem ayağı gerçek mi Cemre Öktem Gerçekten engelli mi Cemre Öktem Aşk ve Mavi Cemre Öktem oynadığı Diziler Cemre Öktem kaç yaşında Cemre Öktem yaş Cemre Öktem Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi