Temmuz Yıldız Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Temmuz Yıldız kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Temmuz Yıldız’dan söz edeceğiz.

Temmuz Yıldız Kimdir?

  • Oyuncu.

Tam adı Temmuz Uğur Yıldız. 7 Mayıs 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Temmuz Yıldız, lisans eğitimini İzmir Ekonomi Üniversitesi Medya ve iletişim Bölümü’nde tamamlamıştır. Yıldız ayrıca Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde de oyunculuk üzerine eğitim almıştır.

İlk olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Kanıt adlı dizide stajyer olarak rol alan Temmuz Yıldız, sonrasında Behzat Ç. adlı dizide de görev almıştır. Ardından Pis Yedili dizisinde görev alan Temmuz Yıldız, sonrasında Güneşin Kızları ve Paramparça dizilerinde de görev almıştır. Hayat Bazen Tatlıdır adlı dizide Tarhan karakterine hayat veren Temmuz Yıldız, 2017 yılında ise Kalbimdeki Deniz dizide Yosef rolünde oynamıştır. Başarılı oyuncu Temmuz Yıldız, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı adlı dizide rol almıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Temmuz Yıldız 1.83 cm boyundadır ve 78 kilodur.

Instagram üzerinden de paylaşımlarına devam eden Temmuz Yıldız, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Temmuz Yıldız hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Temmuz Yıldız ile İlgili Aramalar

Google’da Temmuz Yıldız ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Temmuz Uğur Yıldız Temmuz Yıldız oynadığı Diziler Temmuz Yıldız Kimdir Temmuz Uğur Yıldız yaş Temmuz uğur yıldız Instagram Temmuz Uğur Yıldız Sevgilisi Temmuz Uğur Yıldız Kimdir Temmuz uğur yıldız ekşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.