Ceyhun Mengiroğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Ceyhun Mengiroğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ceyhun Mengiroğlu’ndan söz edeceğiz.

Ceyhun Mengiroğlu Kimdir?

  • Oyuncu.

5 Aralık 1986 tarihinde İstanbul’un Şişli ilçesinde dünyaya gelen Ceyhun Mengiroğlu, ilköğrenim, orta ve lise öğrenimini İstanbul’da bitirmiştir. Lisans eğitimini ise İstanbul Bilgi Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra bir müddet otel işletmeciliği yapan Ceyhun Mengiroğlu, daha sonra modellik ve oyunculuğa yönelmiştir. Kamera karşısında ilk deneyimini 2015 yılında ‘Adı Mutluluk’ isimli dizide yaşamıştır. Ardından da ‘Paramparça’ adlı dizide Deniz rolünde oynamıştır. Sonrasında ‘Rüya’ adlı dizide Bulut karakterini hayat verdi.

İlginizi Çekebilir:  Sosyal Medya Fenomeni Asya Burcum Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Başarılı oyuncu Ceyhun Mengiroğlu’nun Adı Mutluluk dizisindeki rol arkadaşı Dilara Aksüyek ile aşk yaşadığı belirtilmektedir. Başarılı oyuncu sonrasında TRT 1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdulhamid adlı dizide görev alan Ceyhun Mengiroğlu son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Maria İle Mustafa adlı dizide Görkem karakterine hayat vermiştir

İlginizi Çekebilir:  Haber Global Spikeri Nevra Öner Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ceyhun Mengiroğlu 1.80 m boyundadır ve 78 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ceyhun Mengiroğlu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ceyhun Mengiroğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Eslem Akar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Ceyhun Mengiroğlu ile İlgili Aramalar

Ceyhun Mengiroğlu ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ceyhun Mengiroğlu boy Ceyhun mengiroglu Instagram Ceyhun Mengiroğlu yaş Ceyhun Mengiroğlu Dilara Aksüyek ayrıldı Ceyhun Mengiroğlu biyografi Ceyhun Mengiroğlu sevgilisi Ceyhun Mengiroğlu, Paramparça Ceyhun Mengiroğlu Burcu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara