Biyografi

Emre Zengin Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Emre Zengin kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Emre Zengin’den söz edeceğiz.

Emre Zengin Kimdir?

  • Oyuncu.

1996 yılında Ankara’da dünyaya gelen Emre Zengin, oyuncu olarak tanınmaktadır. Lisans eğitimini Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesinde tamamlayan Emre Zengin, bu zamana kadar çeşitli tiyatro oyunlarında görev almış; kamera önü ilk oyunculuk deneyimini ise Payitaht Abdülhamid adlı dizide yaşamıştır. Emre Zengin, ayrıca Beni Bırakma, Erkek Severse ve Kaçış gibi dizilerde de rol almıştır.

Rol Aldığı Projeler

  • 2022 – Kaçış (Secat) (TV Dizisi)
  • 2022 – Erkek Severse – Beni Bırakma (Muzo) (TV Dizisi)
  • 2020 – Payitaht Abdülhamid (Tonyan) (TV Dizisi)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Emre Zengin 1.78 m boyundadır ve 82 kilodur.

Instagram hesabından da paylaşımlarına devam eden Emre Zengin, aynı zamanda Disney+ platformunda yayınlanan Kaçış adlı dizide Secat karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Emre Zengin hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biliyo.org, Emre Zengin, erişim tarihi: 18 Eylül 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.