Cho Kyuhyun Kimdir? Yaşı? Boyu Kilosu? Sevgilisi

Cho Kyuhyun kimdir, kaç yaşında, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Cho Kyuhyun’dan, şarkılarından ve kısaca kariyerinden söz edeceğiz.

Cho Kyuhyun Kimdir?

  • Şarkıcı.
  • Aktör
  • DJ

Cho kyuhyun bir Güney Kore şarkıcısıdır. 3 Şubat 1988 yılında doğdu. Boyu 1.78 dir. Kilosu ise 68 kg dir. Sevgilisi yoktur. Şarkıcı olmasının yanı sıra aktör ve radyo dj alanında da etkileşimleri vardır. Bir zamanlar TV sunuculuğu da yapmış birisidir. Etkin olduğu yıllar 2006 ve günümüze kadar olan zaman dilimidir. Sm entertainment müzik şirketi ile çalışmaktadır. Dünyaca tanınan ve birçok fan kitlesi olan bir şarkıcıdır. İlk çıkış yaptığı yıl olan 2005 te müzik piyasası ile tanıştı. Daha sonra TV de de boy gösteren ünlü şarkıcı gerçek çıkış yılı olarak 2006 yı gösterir.  2007 yılında geçirdiği ağır trafik kazası sonucu bir süre piyasadan ayrı kaldı. Ancak kısa bir süre içinde kendini toplayarak yeniden sahnelere ve TV ye döndü.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı şarkıcı Cho Kyuhyun 1.78 m boyundadır ve 68 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Cho Kyuhyun, ayrıca oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Cho Kyuhyun hakkında merak edilen kardeşleri var mı, sevgilisi kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede ayrıca sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.