Biyografi

A Haber Spikeri Merve Türkay Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

A haber spikeri Merve Türkay kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı sunucuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Merve Türkay’dan söz edeceğiz.

Merve Türkay Kimdir?

  • Sunucu
  • Spiker
  • Muhabir.

Muhabir olarak CNN Türk’te mesleğe adım atan Merve Türkay, sonrasında Habertürk’te de tartışma programlarının koordinatörlüğü görevlerinde bulunmuştur. Daha sonra 24 TV’de hafta içleri moderatör kuşağını yöneten Merve Türkay, aynı zamanda yine bu kanalda ”Politik Eksen” adlı programın sunuculuğunu yapmıştır. Başarılı sunucu Merve Türkay, sonrasında TVNET’e transfer olmuş ve bu kanalda ”Gündüz” programının moderatörlüğünü üstlenmiştir. Başarılı sunucu Merve Türkay, son olarak A Haber’e transfer olmuş ve burada Merve Türkay ile Ajans Bugün programını sunmuştur.

Twitter hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Merve Türkay, sunuculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı sunucu Merve Türkay hakkında merak edilen doğum tarihi, boyu kilosu, evli mi, Instagram hesabı ne gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

One thought on “A Haber Spikeri Merve Türkay Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi?

  • andrey

    allah kendisine ailesine akrabalarına nesillerine din iman islam ahlakı nasip etsin allah umre hac nasip etsin amin keşke türbanlı olsaydı ve boyanmadan haber sunsalar daha uygun güzel olurdu

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi