CNN Türk Muhabiri Elçin Ergün Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu?

CNN Türk muhabiri Elçin Ergün kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, eşi kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı sunucu ve muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca CNN Türk muhabiri Elçin Ergün’den söz edeceğiz.

Elçin Ergün Kimdir?

  • Muhabir.

İzmir’de dünyaya gelen Elçin Ergün lise eğitimini İzmir Sena Yiğitalp Lisesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini ise Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nde almıştır. Öğrencilik yıllarında Milliyet Gazetesi’nde 2000 yılında stajyer olarak mesleğe adım atmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Gazi Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanı Orhan Acar Kimdir? Neden Gündem Oldu?

Elçin Ergün, buradaki görevinden 3 yıl sonra Türkiye Gazeteciler Cemiyeti tarafından verilen ödüllerde “Yılın En İyi Haber Magazin Ödülü’ne layık görülmüştür. 2006 senesinde ise gazeteden televizyona geçiş yapmıştır. 2007 Haziran’da ise CNN Türk Ankara ekibine dahil olmuştur.

CNN Türk’te yer alan habere göre en büyük zevkinin film izlemek olduğunu belirten Elçin Ergün, zaman zaman detaya inip filmleri prodüksiyonuna kadar incelediğini de sözlerine ekliyor. Ayrıca en büyük bir diğer zevki ise yemek yemek. En büyük hayallerinden biri ise Urla’ya yerleşmek. Öte yandan Yaman adında bir oğlu vardır.

İlginizi Çekebilir:  Mehmet Fuat Köprülü

Instagrm üzerinde elcines kullanıcı ismi ile paylaşımlar yapmaktadır. CNN Türk’ün bayan spikerlerinden olan Elçin Ergün,

Elçin Ergün ile İlgili Aramalar

Google’da Elçin Ergün ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Elçin Ergün CNN TÜRK Elçin ergün Instagram CNN TÜRK muhabiri elçin ergün kim, CNN TÜRK muhabirleri CNN Türk muhabiri CNN TÜRK ekonomi spikeri CNN haber spikeri bayan

İlginizi Çekebilir:  İlayda Oymak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara