Defne Erşen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Defne Erşen kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Defne Erşen’den söz edeceğiz.

Defne Erşen Kimdir?

  • Oyuncu.

24 Nisan 2008 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Defne Erşen, özellikle Tozkoparan ve Tozkoparan İskender adlı yapımlarda canlandırdığı rolle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Genç yetenek Defne Erşen, başarılı bir oyunculuk performansı sergilemektedir ve oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Defne Erşen 1.30 m boyundadır ve 27 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Defne Erşen, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Defne Erşen hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Defne Erşen ile İlgili Aramalar

Google’da Defne Erşen ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Defne Erşen yaş Defne Erşen oynadığı diziler Defne Erşen Tozkoparan Defne Erşen boyu Defne Erşen Güldüy Güldüy Defne erşen youtube Defne erşen boy kilo Defne Erşen TikTok, defne erşen boyu kilosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.