Gediz Cihangir Doğan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Gediz Cihangir Doğan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Gediz Cihangir Doğan’dan söz edeceğiz.

Gediz Cihangir Doğan Kimdir?

  • Oyuncu.

2006 tarihinde dünyaya gelen Gediz Cihangir Doğan, özellikle TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tozkoporan adlı dizide canlandırdığı Şaşkın Okçu Murat karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Gediz Cihangir Doğan, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Esat Özcan Yazılımı Nedir?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Gediz Cihangir Doğan 1.55 m boyundadır ve 42 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Gediz Cihangir Doğan, oyunculuk çalışmalarına devam etmektedir. Başarılı oyuncu Gediz Cihangir Doğan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Yasemin Şefkatli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boy Kilo

Gediz Cihangir Doğan ile İlgili Aramalar

Google’da Gediz Cihangir Doğan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Gediz Cihangir Doğan kaç yaşında Gediz Cihangir kaç yaşında Gediz Cihangir Doğan oynadığı diziler Tozkoparan iskender cihangir Yağız Kılınç Gediz Cihangir Doğan burcu Gediz Cihangir Doğan tik tok Alara Kardak

İlginizi Çekebilir:  Dilara Aydın Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara