Selin Gökbakar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Selin Gökbakar kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi eşi kim, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı oyuncuların biyografisini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Selin Gökbakar’dan söz edeceğiz.

Selin Gökbakar Kimdir?

  • Oyuncu.

24 Aralık 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Selin Gökbakar, İtalyan Lisesi’nden mezun olmuştur. Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım Bölümü’nde tamamlamıştır.

Modellik kariyerinin yanı sıra moda tasarımcılığı da yapan Selin Gökbakar, 2006 senesinde “Gelecek Vaat Eden En İyi Kadın Model” ödülüne layık görülmüştür. Uzun bir süre modellik yapan Selin Gökbakar, bir dönem de sunuculuk yapmıştır.

Evli mi? Eşi Kimdir?

Güzel oyuncu Selin Gökbakar, 2012 yılında ünlü oyuncu ve komedyen Şahan Gökbakar ile tanışmış, 3 yıl sonra da Çekya’nın başkenti Prag’da dünya evine girmişlerdir. Çiftin bu evliliklerinden 2 çocukları dünyaya gelmiştir. 2015 yılında Efe daha sonra da Ela isimlerinde iki çocukları vardır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu 1.72 cm boyundadır ve 52 kilodur.

Oynadığı Diziler?

– 2014 – Kalp Hırsızı
– 2014 – Kara Para Aşk
– 2012 – Araf Zamanı
– 2010 – Doktorlar

Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Selin Gökbakar hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Selin Gökbakar ile İlgili Aramalar

Google’da Selin Gökbakar ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Selin Gökbakar kaç yaşında Selin Gökbakar kim Selin Gökbakar Dizileri Selin Gökbakar eski sevgilisi Selin Ortaçlı sevgilileri Selin Ortaçlı annesi ve babası Selin Ortaçlı yalın Selin Gökbakar Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.