Biyografi

Deniz Ayaz Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Deniz Ayaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Deniz Ayaz’dan söz edeceğiz.

Deniz Ayaz Kimdir?

  • Oyuncu.

26 Haziran 2008 tarihinde dünyaya gelen Deniz Ayaz, oyuncu olarak tanınmakta ve bilinmektedir. Öncesinde Bir Deli Rüzgar ve Darısı Başınıza gibi dizilerde rol almıştır. Genç oyuncu Deniz Ayaz, ayrıca Vatanım Sensin adlı dizide rol almış ve büyük beğeni toplamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Deniz Ayaz 1.50 m boyundadır ve 45 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Deniz Ayaz, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Deniz Ayaz hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • ajansayseerbulak.com.tr, erişim tarihi: 26 Şubat 2022
  • kimnereli.net, erişim tarihi: 26 Şubat 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi