Biyografi

Deniz Bayramoğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu?

Deniz Bayramoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, nerelerde görev yapmıştır? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Deniz Bayramoğlu’ndan söz edeceğiz.

Deniz Bayramoğlu Kimdir?

  • Gazeteci

1975 yılında Rize’de doğan Deniz Bayramoğlu, İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi mezunudur.  Mühendislik fakültesinde geçirdiği üç yılın ardından gazeteci olmak istedi ve bu alan üzerine eğitimler almaya başladı. Popüler gazeteci 1.80 boyunda ve 76 kiloya sahiptir. Kariyerinde pek çok işe imza atan Bayramoğlu, aktif olarak şu anda görev yaptığı Kanal D Ana Haber Bülteni için çalışmalar sürdürmektedir. Tarafsız haber yapma taraftarı olmak üzere ilerleyen Gazeteci her zaman güncel olayları sunmaya çalışıyor.

Twitter hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Deniz Bayramoğlu, şu anda kariyerine Gazeteci olarak devam etmektedir. Başarılı gazeteci Deniz Bayramoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Deniz Bayramoğlu, erişim tarihi: 16.09.2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.