Biyografi

Deniz Çelikoğlu Kimdir? Aslen Nereli? Kaç Yaşında? Evli mi?

Deniz Çelikoğlu kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı muhabirlerin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Deniz Çelikoğlu’ndan söz edeceğiz.

Deniz Çelikoğlu Kimdir?

  • Muhabir.

Tam adı Deniz Çelikoğlu Bulut’tur. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nde 2017 yılında tamamlayan Deniz Çelikoğlu, ilk olarak Ajans Haber’de editör olarak görev yapmıştır. Deniz Çelikoğlu, Temmuz 2017 yılından beri Kanal 7 Medya Grubu’nda muhabir olarak çalışmalarına devam etmektedir. Deniz Çelikoğlu, aynı zamanda Başkent İletişim Akademisi’nde diksiyon, sunuculuk ve spikerlik eğitimleri almıştır. Deniz Çelikoğlu, Ülke TV bünyesinde e muhabir olarak görev yapmaktadır. Deniz Çelikoğlu, evlidir.

Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Deniz Çelikoğlu, muhabirlik çalışmalarına Kanal 7 Medya Grubu’nda devam etmektedir. Tecrübeli muhabir Deniz Çelikoğlu hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • tr.linkedin.com, Deniz Çelikoğlu, erişim tarihi: 3 Aralık 2023

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds