Deniz Erayvaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Deniz Erayvaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, annesi babası kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Deniz Erayvaz’dan söz edeceğiz.

Deniz Erayvaz Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Yavuz Oğhan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

23 Şubat 2009 tarihinde dünyaya gelen Deniz Erayvaz, özellikle Düğün Dernek 2 ve Ailecek Şaşkınız aldı filmlerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Başarılı oyuncu Deniz Erayvaz’ın babası Cumhur Erayvaz’dır. Başarılı oyuncu Deniz Erayvaz aynı zamanda TRT 1 ekranlarında yayınlanan Tozkoparan adlı dizide Arda karakterine hayat vermiş ve büyük beğeni toplamıştır. Başarılı oyuncunun anne tarafından aslen İzmirli olduğu bilinmektedir. Annesinin adı ise Mariya Erayvaz’dır.

İlginizi Çekebilir:  Gökhan Karacık Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Deniz Erayvaz ile İlgili Aramalar

Google’da Deniz Erayvaz ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; deniz erayvaz aslen nereli, deniz erayvaz babası kimdir, deniz erayvaz boyu kaç, deniz erayvaz kilosu, deniz erayvaz instagram hesabı, deniz erayvaz annesi babası, deniz erayvaz hangi dizilerde oynadı.

İlginizi Çekebilir:  Mehmet Demirkol Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımı Tutuyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara