Derda Yasir Yenal Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Derda Yasir Yenal kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı, evli mi? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Derda Yasir Yenal’dan söz edeceğiz.

Derda Yasir Yenal Kimdir?

  • Oyuncu.

1986 yılında Almanya’nın başkenti Berlin’de dünyaya gelen Derda Yasir Yenal, aslen Balıkesirlidir. Lisans eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde tamamlamıştır. Tiyatro oyunlarıyla oyunculuk çalışmalarına ilk adım atan Derda Yasir Yenal, 2015 yılında ABD’de sunuculuk ve oyunculuk üzerine eğitimler almıştır. Derda Yasir Yenal, TRT Haber ekranlarındaki Sektörün Nabzı adlı programda sunuculuk yapmıştır. Daha sonra ise Sevda Kuşun Kanadında adlı dizide oynayan Derda Yasir Yenal, sonrasında Dinle Kazan yarışmasını sunmuştur. Derda Yasir Yenal, ardından Yüzleşme adlı dizide Gökhan rolünde oynamıştır. Derda Yasir Yenal, evlidir ve iki çocuk babasıdır.

İlginizi Çekebilir:  Buse Sinem İren Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Derda Yasir Yenal 1.89 cm boyundadır ve 85 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Derda Yasir Yenal, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Derda Yasir Yenal hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapmakta gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Gülin İyigün Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Derda Yasir Yenal ile İlgili Aramalar

Google’da Derda Yasir Yenal ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Derda Yasir Yenal aslen nereli, Derda Yasir Yenal boyu kaç, Derda Yasir Yenal kilosu, Derda Yasir Yenal boy kilo, Derda Yasir Yenal kimdir nerelidir, Derda Yasir Yenal instagram, Derda Yasir Yenal oynadığı diziler

İlginizi Çekebilir:  Elçin Ateş Ersoy Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara