Türk Telekom İnternet 18 Ne Demek?

Türk Telekom faturalarında internet.11 ve internet.18 olarak ibareler görülmektedir. Ancak bu kodların ne olduğu bilgisi müşteri hizmetleri tarafından net olarak verilmediği için bir merak konusu olmuştur. Bu terimlerin internet üzerinde kullanıcıların tahmini anlamlarına gelmeden önce bunları görmemek adına ilk yapmanız gereken en sağlıklı şey internet kullanımını telefon üzerinden doğrudan takip etmek olacaktır. Hem telefon hem de bilgisayarlarda internet kullanımı sınırlama imkanları bulunmaktadır. Ayrıca Türk Telekom internet 18 demek, 18 sayısıyla başlayan hizmet numarasını da ifade ediyor olabilir.

İlginizi Çekebilir:  Youtube’da Kanalınızın Etkileşimini Yükseltin!

Türk Telekom İnternet 11 Ne Demek?

Bu ise tahminlere göre kullanılan uygulamalar ile ilgili. Sosyal medya uygulamaları içinde yalnızca Whatsapp ve doğrudan internet kullanımı kaynaklı internet tüketimini gösterdiği düşünülmektedir. Ancak bu veriye internetten indirdiğiniz medya, video gibi şeyler de dahildir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için doğrudan müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Faturanızda gördüğünüz başka garip terimler var ise yorum olarak sorabilirsiniz.

2 thoughts on “Türk Telekom İnternet 18 Ne Demek?

 • Mart 18, 2022 tarihinde, saat 07:39
  Permalink

  İnternet.04 – 11 – 15 – 18 kodlarını alıyorum tam olarak hangi uygulamalar da hangi kodları kullanıyor. iOS ve Android de değişiklik gösteriyor mu?

  Yanıtla
 • Mart 25, 2022 tarihinde, saat 13:40
  Permalink

  Sevgilimin faturalı hattında internet 04 internet 11 internet 15 internet 18 fatura detaylarında görünüyor bunların anlamları nedir ?

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

nişan elbisesi