Biyografi

Derin Çubukçu Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Derin Çubukçu kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Derin Çubukçu’dan söz edeceğiz.

Derin Çubukçu Kimdir?

  • Oyuncu.

İlk oyunculuk deneyimini Show TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş adlı dizide yaşayan Derin Çubukçu, söz konusu dizide Diren Polatoğulalrı, Ekin Koç, Uraz Kaygılaroğlu, Bursel Köse, Nesrin Cevadzade, Civan Canova ve Ercan Kesal gibi usta isimlerle beraber rol almaktadır. Güzel oyuncu Derin Çubukçu, dizide Ayşe karakterine hayat vermektedir. Lisans eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde 2018 yılında tamamlayan Derin Çubukçu, oyunculuk faaliyetlerine Globe İstanbul Ajans bünyesinde devam etmektedir.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Derin Çubukçu, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Derin Çubukçu hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, doğum tarihi nedir ve boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi