Biyografi

Ömer Civan Şit Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Ömer Civan Şit kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Ömer Civan Şit’ten söz edeceğiz.

Ömer Civan Şit Kimdir?

  • Oyuncu.

Öncesinde Yok Artık 2 ve Arif V 216 gibi dizilerde rol alan Ömer Civan Şit, günümüzde ise Show TV ekranlarında yayınlanan Üç Kuruş adlı dizide Hüseyin karakterine hayat vermektedir. Genç oyuncu Ömer Civan Şit, söz konusu dizide ise Ekin Koç, Nesrin Cevadzade, Nursel Köse, Ercan Kesal ve Uraz Kaygılaroğlu gibi isimlerle beraber rol alıyor.

Rol Aldığı Projeler

  • 2021-2022 – Üç Kuruş (Hüseyin) (TV dizisi)
  • 2018 – Arif V 216
  • 2016 – Yok Artık! 2

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ömer Civan Şit, oyıunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ömer Civan Şit hakkında merak edilen aslen nereli, doğum tarihi kaç, boyu ve kilosu nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynak:

  • biliyo.org, 22 Şubat 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds