Derin Deniz Görgülü Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu?

Derin Deniz Görgülü kimdir, nereli ve kaç yaşında, sevgilisi, boyu? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Derin Deniz Görgülü’den söz edeceğiz.

Derin Deniz Görgülü Kimdir?

  • Oyuncu

1997 yılında dünyaya gelen Derin Deniz Görgülü, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini Bursa’da tamamlamıştır. Üniversite eğitimini ise Acıbadem Üniversitesi Sağlık Meslek Yüksekokulu’nda Anestezi Teknikerliği Bölümü’nde almıştır. Mezun olduktan hemen sonra oyunculuk eğitimleri alan Derin Deniz Görgülü, ilk oyunculuk deneyimini ise Maria ve Mustafa isimli dizide Zeyno rolüyle yaşamıştır. Öte yandan Derin Deniz Görgülü, Miss Turkey 2017 yarışması finalistleri arasında yer almıştır.

İlginizi Çekebilir:  Alp Akar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler?

Boyu ve Kilosu

Derin Deniz Görgülü ile ilgili olarak merak edilen en önemli sorulardan biri de boyu ve kilosunun kaç olduğudur. Güzel oyuncu Derin Deniz Görgülü, 1.73 metre boyunda ve 52 kilodur.

Oynadığı Diziler

  • 2020 – Maria ile Mustafa

Öte yandan Instagram hesabı üzerinde 2 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Elvin Beşikçioğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Derin Deniz Görgülü ile İlgili Aramalar

Google’da Derin Deniz Görgülü ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; derin deniz görgülü kaç yaşında, derin deniz görgülü aslen nereli, derin deniz görgülü kimdir nerelidir, derin deniz görgülü maria ile mustafa, derin deniz görgülü boyu

İlginizi Çekebilir:  CNN Türk Spikeri Semiha Şahin Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara