Instagram Fenomeni Melisa Beleli Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Melisa Beleli kimdir, nereli ve kaç yaşında? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Melisa Beleli’den söz edeceğiz.

Melisa Beleli Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni

18 Mart 1998 tarihinde İzmir’de dünyaya gelen Melisa Beleli, 6 yaşında İstanbul’a daha sonra da Cenevre’ye ailesi ile beraber taşınmıştır. Sosyal medya üzerinde paylaşımları ile de dikkatleri üzerine çeken Melisa Beleli, özellikle makyaj videoları ile geniş kitleler tarafından tanınmaya başlanmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Canan Mutluer Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Sosyal Medya Hesapları

Instagram üzerinde 180 binden fazla takipçisi bulunan sosyal medya fenomeni Melisa Beleli’nin YouTube üzerinde ise 300 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. 24 Eylül 2014 tarihinde YouTube kanalını açmıştır ve bugüne kadar videoları toplamda 40 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır.

Kaç Yaşında?

Melisa Beleli ile ilgili olarak en çok merak edilen sorulardan biri de kaç yaşında olduğudur. Sosyal medyanın özellikle Instagram ve YouTube’un en çok takip edilen hesaplarından biri olan Melisa Beleli, yukarıda da değindiğimiz gibi 18 Mart 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. Yani kendisi şu anda 22 yaşındadır.

İlginizi Çekebilir:  İsmail Dükel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Öte yandan kendisinin sevgilisi olup olmadığı bilinmiyor. Sosyal medya paylaşımlarından anlaşıldığı kadarıyla Melisa Beleli’nin sevgilisi bulunmuyor. Aynı zamanda kendisi hakkında merak edilen annesi, babası, kardeşleri gibi soruların yanıtlarını ise en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Melisa Beleli ile İlgili Aramalar

Google’da Melisa Beleli ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Melisa Beleli Kimdir Melisa Beleli babası Kimdir Melisa Beleli YouTube Melisa Beleli blog Melisa beleli 2020 Melisa Beleli Instagram Melisa beleli süslü Melisa beleli Karın

İlginizi Çekebilir:  Ceren Yalazoğlu Karakoç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara