Dilara Köseler Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Dilara Köseler kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi kim, doğum tarihi ne? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Dilara Köseler’den söz edeceğiz.

Dilara Köseler Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

4 Ekim 1992 tarihinde dünyaya gelen Dilara Köseler, lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamlamıştır. Sosyal medya üzerinden videolar yayınlamaya başlayan Dilara Köseler, daha sonra YouTube üzerinden bir kanal açarak buraya çektiği eğlenceli videoları yüklemeye başlamıştır.

Hem Instagram’da hem de YouTube’da aktif olarak paylaşımlarda bulunan 28 yaşındaki Dilara Köseler’in Instagram üzerinde 110 binden fazla takipçisi bulunuyor. Öte yandan YouTube hesabında ise 50 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Aynı zamanda en sevdiği kitabın En sevdiği kitap Ayşe Kulin’in Gecenin Ayak Sesleri eseri olduğunu, romantik filmlerden hoşlandığını da sözlerine ekliyor. Öte yandan Dilara Köseler’in Kürşat adında bir erkek kardeşi vardır. Batuhan Bayır ile yakın arkadaşlardır.

Dilara Köseler hakkında merak edilen annesi babası kimdir, kardeşi var mı, aslen nereli, boyu ve kilosu nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Dilara Köseler ile İlgili Aramalar

Google’da Dilara Köseler ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Dilara Köseler Batuhan Nesrin Köseler Dilara Köseler uludağ Dilara Köseler kaç yaşinda Dilara Köseler youtube Nesrin Köseler Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.