Tuana Tezsay Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Tuana Tezsay kimdir, nereli ve kaç yaşında, doğum tarihi ne, sevgilisi kim, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin biyografisini ve bazı sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Tuana Tezsay’dan söz edeceğiz.

Tuana Tezsay Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

6 Ağustos 1998 tarihinde Sakarya’da dünyaya gelen sosyal medya fenomeni Tuana Tezsay, lisans eğitimini İstanbul Özyeğin Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Erişah Arıcan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sevgilisinin adı Metehan’dır. Lise 2. sınıfta tanıştıklarını ve o tarihten itibaren hiç ayrılmadıklarını ifade eden Tuana Tezsay, ilerleyen zamanlarda da beraber İstanbul’a taşındıklarını ifade ediyor.

Sosyal medya üzerinden paylaştığı makyaj videoları ile kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Tuana Tezsay, özellikle televizyon ünlülerinin ve sosyal medya fenomenlerinin taklitlerini yaptığı videoları ile kısa sürede büyük üne kavuşmuştur.

İlginizi Çekebilir:  Hakan Karsak Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Oynadığı Diziler? Evli mi?

Tiplemelerini yaptığı kişiler arasında Cennet Mahallesi’nde oynayan Pembe, Yeşilçam’ın ünlü ismi Türkan Şoray, Aşk-ı Memnu dizisindeki Matmazel yer almaktadır.

Sosyal Medya Hesapları

Instagram üzerinden aktif bir şekilde paylaşımlar yapan Tuana Tezsay’ın bu platform üzerinde 550 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Öte yandan YouTube hesabında ise 70 binden fazla abonesi bulunmaktadır. Tuana Tezsay hakkında merak edilen annesi babası kimdir, kardeşi var mı, aslen nereli, boyu ve kilosu nedir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Florin Andone Kimdir? Hangi Takımdan Geldi? Kaç Yaşında?

Tuana Tezsay ile İlgili Aramalar

Google’da Tuana Tezsay ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Tuanatezsay nereli Tuanatezsay kim Tuanatezsay Kaç yaşında @Tuanatezsay biyografi Tuana TEZSAY Tuanatezsay ekşi Tuana Tezsay ekşi @Tuanatezsay babası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara