Dream League Soccer Zorluk Seviyesi Nasıl Ayarlanır?

Dream League Soccer zorluk seviyesi nasıl ayarlanır? Daha önceki yazılarımızda Dream League Soccer oyununda mevkilerden söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca Dream League Soccer oyununda zorluk seviyesinin nasıl ayarlandığından söz edeceğiz? 

Dream League Soccer Zorluk Seviyesi Nasıl Ayarlanır? 

Oyunda en çok merak edilen sorulardan biri de oyunun zorluk seviyesinin nasıl ayarlandığı ancak oyunun zorluk seviyesini ayarlamanın bir yolu yok. Neden? Çünkü oyunda sezon atladıkça zorluk seviyesi de otomatik olarak artıyor. Sizin manuel olarak oyunun zorluk seviyesini ayarlama şansınız maalesef yok. 

Yine aynı şekilde oyun süresini de ayarlamanın bir yolu bulunmuyor. Oyunda zorluk seviyesi ve oyun süresi default olarak kullanıcıya verilmiş ve bu özelliklerin kullanıcı tarafından değiştirilmesine izin verilmemiştir. 

Normal sezon sona erince Asya Kıtası AllStar, Kuzey Amerika AllStar, Doğu Avrupa AllStar, Afrika AllStar gibi kıta karmaları ile maç yapılıyor. Onun öncesinde kulüpler karması ile maç yapmanız gerekiyor. En sonunda ise First Touch United isimli takımla maç yapıyorsunuz. Bu takım geneli 90 üzerinde olan oyunculardan kurulu bir takım. En sonunda ise kendi takımınızın bir kopyası ile maç yapacaksınız. Oyun bu anlamda kendi içinde bir zorluk seviyesi belirlemiş ve bunun dışına çıkılması sistemsel olarak imkansız. 

Dream League Soccer isimli oyunda oyunun zorluk seviyesi kısaca kullanıcı tarafından belirlenmiyor. Bu nedenle oyuncular, oyunu default olarak kendi akışı içinde oynamak zorundalar. 

Ayrıca başka bir oyun olan PES’i oynamayı sever misiniz? PES 2021 yakında piyasaya çıkacak. Bu konuda detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

offshore hosting