Easy Game 4. Seviye “Burada Kaç Elma Var” Sorusunun Cevabı Nedir?

Easy Game isimli oyunda sorulan burada kaç elma var sorusunun cevabı nedir, Easy Game adlı oyunun 4. seviyesinde sorulan “burada kaç elma var” sorusunda doğru cevap ne? Daha önceki yazılarımızda Easy Game isimli oyunda sorulan bazı soruların cevaplarından söz etmiştik. Bu yazımızda ise kısaca “burada kaç elma var” sorusundan söz edeceğiz. 

Easy Game 4. Seviye: Burada Kaç Elma Var

Brain Test ve Brain Out gibi oyunlardan sonra son zamanlarda alternatif mobil zeka oyunlarının sayısında da hayli bir artış söz konusu. Easy Game isimli oyun da bunlardan sadece biri. Oyunda sorulan sorular çoğunlukla basit sorulardan oluşuyor. Bu soru da onlardan biri. 

Sorunun Doğru Cevabı: 7 

Evet, oyunun henüz başında sayılabilecek bu seviyede sorunun cevabını da net olarak görebilmek mümkün. Doğru cevap kısmına 7 rakamını girdiğiniz zaman soruya doğru cevap vermiş ve bir sonraki bölüme geçmiş olacaksınız. Gördüğünüz gibi işte bu kadar basit. 

Easy Game Nasıl Çözülür? 

Her şeyden önce şunu belirtmekte fayda var ki sorular oldukça basit ve kolay. Tek yapmanız gereken dikkat etmek. İlk başta yapmanız gereken soruları doğru okumak ve soru cümlesinde geçen ifadeleri iyi anlamak. İkinci yapmanız gereken ise hareketli bütün nesnelere iyi odaklanmak ve son olarak da her ihtimale karşı telefonu bir kere sallayın. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: