Ebru Aykaç Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Ebru Aykaç kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ebru Aykaç’tan söz edeceğiz.

Ebru Aykaç Kimdir?

  • Oyuncu.

7 Şubat 1975 tarihinde Manisa’da dünyaya gelen Ebru Aykaç, lisans eğitimini Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Bölümü’nde tamamlamıştır. Nihat İtmeç ile evli olan Ebru Aykaç, özellikle Elimi Bırakma ve Çatı Katı Aşk adlı dizilerde oynadığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ebru Aykaç 1.76 cm boyundadır ve 65 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ebru Aykaç hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ebru Aykaç ile İlgili Aramalar

Google’da Ebru Aykaç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ebru Aykaç kızı Ebru Aykaç eşi Ebru Aykaç gençliği Nihat İtmeç Ebru Aykaç filmler ve tv şovları Oruç Aykaç Ebru Aykaç çocuğu Ebru Aykaç Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.