Ebru Aytemur Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Oynadığı Diziler?

Ebru Aytemur kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, evli mi bekar mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ebru Aytemur’dan söz edeceğiz.

Ebru Aytemur Kimdir?

  • Oyuncu.

21 Nisan 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Ebru Aytemur, lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde Oyunculuk ve Diksiyon üzerine dersler almıştır. Craft Atölye’de oyunculuk eğitimleri almıştır. 2012 yılında ilk oyunculuk eğitimlerini ise Nizama Adanmış Ruhlar adlı dizide yaşamıştır. Sonrasında ise Beyaz Yalan ve Kanıt dizisinde rol almıştır. Başarılı oyuncu Ebru Aytemur, son olarak ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova adlı dizide Nihan rolünde oynamaktadır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ebru Aytemur 1.73 cm boyundadır ve 57 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ebru Aytemur, aynı zamanda oyunculuk kariyerine de devam etmektedir. Başarılı oyuncu aynı zamanda oyunculuk kariyerine devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ebru Aytemur hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtların cevabını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ebru Aytemur ile İlgili Aramalar

Google’da Ebru Aytemur ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ebru Aytemur Dizileri Ebru Aytemur Adanalı Ebru Aytemur Kimdir Ebru Aytemur yaş Ebru Aytemur Bir Zamanlar Çukurova Ebru Aytemur Mucize Doktor Ebru Aytemur boyu Ebru Aytemur Kaç Yaşında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.