Biyografi

Hakan Tütüncü Kimdir? Aslen Nereli? Kaç yaşında? Evli mi?

Hakan Tütüncü kimdir, nereli ve kaç yaşında? Evli mi bekar mı? Hakan Tütüncü, 15 Haziran 1979’da dünyaya geldi. Antalya’da ilk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra 2001 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu. Serbest avukat olarak Antalya Barosu’na kayıtlıdır. 2001’de Ak Parti’nin kuruluş sürecinde yer alarak Antalya İl Gençlik Kolları Kurucu İl Başkanı olarak atanmıştır. AK Parti’de çeşitli görevlerde bulunmuş, 2005-2009 yılları arasında iki dönem AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı’nı üstlenmiştir.

2009 Yerel Seçimlerinde AK Parti Kepez Belediye Başkan adayı olarak seçilen Tütüncü, 2009’da Kepez Belediye Başkanı olarak görev yapmaya başlamış ve bu görevi 2014 ve 2019 yerel seçimlerinde de devam ettirmiştir. Ayrıca 71 üye belediyesi bulunan Antalya merkezli Akdeniz Belediyeler Birliği’nin başkanlığını 2014 yılından beri sürdürmektedir. Evli ve bir kız çocuğu babasıdır. Hakan Tütüncü, son olarak Kepez Belediye Başkanı olarak görev yapmıştır. Hakan Tütüncü AK Parti’nin Antalya Büyükşehir Belediye başkanı adayıdır. Instagram hesabından da paylaşımlarda bulunan Hakan Tütüncü, siyasi çalışmalarına aktif olarak devam etmektedir. Hakan Tütüncü hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • kepez-bld.gov.tr, Hakan Tütüncü, erişim tarihi: 21 Ocak 2024

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds