Ece Aydemir Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Ece Aydemir kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ece Aydemir’den söz edeceğiz.

Ece Aydemir Kimdir?

  • Oyuncu.

2001 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ece Aydemir, oyunculuk eğitimlerini ise Ayla Algan’dan almıştır. 2017 yılından beri aktif olarak oyunculuk yapan Ece Aydemir, son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Kalk Gidelim adlı dizide Duru rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Burakhan Yılmaz Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Hangi Dizi ve Filmlerde Oynadı?

  • Kalk Gidelim (Duru Dal, TV Dizisi, 2017-2020)
  • Aslan Ailem (TV Dizisi, 2017)
  • Olmaz Böyle Şey (Tv Filmi, 2017)

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ece Aydemir 1.70 m boyundadır ve 55 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ece Aydemir, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Ece Aydemir hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Bahadır Buyruk Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Ece Aydemir ile İlgili Aramalar

Google’da Ece Aydemir ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ece Aydemir kaç kilo? Ece Aydemir kaç yaşinda? Ece Aydemir hangi üniversite? Kalk gidelim deki duru nereli?, Kırgın Çiçekler Ece Aydemir Ece Aydemir estetik Ece Aydemir yaş Ece Aydemir aslan Ailem Ece Aydemir ailesi Ece Aydemir estetiksiz hali Ece Aydemir makyajsız hali Ece Aydemir Instagram

İlginizi Çekebilir:  Jules Verne Kimdir? Hayatı ve Eserleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara