Biyografi

Rana Feraye Tanyolaç Kimdir? Yaşı? Boyu? Ne İş Yapıyor?

Rana Feraye Tanyolaç kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Rana Feraye Tanyolaç’tan söz edeceğiz.

Rana Feraye Tanyolaç Kimdir?

  • Manken.

Babası Mehmet Yiğit Tanyolaç, annesi Canan Tanyolaç’tır. 17 Kasım 1969 yılında İstanbul’un Üsküdar semtinde dünyaya gelen Rana Feraye Tanyolaç, lisans eğitimini ise Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema-Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır. Bir süreliğine Erberk Ajans bünyesinde modellik yapan Rana Feraye Tanyolaç, Kaya Çilingiroğlu ile 2009 yılında evlenmiştir. Çiftin bu evliliğinden Hüseyin Kaya Çilingiroğlu adlı bir çocukları dünyaya gelmiştir. Çiftin evliliği 2014 yılında sona ermiştir. Bahçeşehir Üniversitesi’nde Reklam ve Marka İletişimi Bölümü’nde yüksek lisans eğitimi alan Feraye Tanyolaç, TV 8 kanalında ve Exxen platformunda prodüktör olarak görev yapmaktadır.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Feraye Tanyolaç hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Feraye Tanyolaç ile İlgili Aramalar

Google’da Feraye Tanyolaç ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Feraye Tanyolaçın babası kimdir? Feraye Çilingiroğlu kaç yaşında? Kaya Çilingiroğlu’nun oğlu kaç yaşında? Kaya Çilingiroğlu oglu kimden?, Feraye Tanyolaç Mehmet Aslantuğ Feraye Tanyolaç Instagram Feraye Tanyolaç oğlu Feraye Tanyolaç ne iş yapıyor Feraye Tanyolaç sevgilisi Feraye Tanyolaç Son hali Feraye Tanyolaç oğlu kaç yaşında Feraye Tanyolaç kardeşi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds