Ece İrtem Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Ece İrtem kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ece İrtem’den söz edeceğiz.

Ece İrtem Kimdir?

  • Oyuncu.

5 Ocak 1991 tarihinde Sivas’ta dünyaya gelen Ece İrtem, lisans eğitimini Yaşar üniversitesi Müzik Bölümü Opera Şan Ana Sanat Dalı Bölümü’nde tamamlamıştır. Sonrasında Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk üzerine eğitimler alan Ece İrtem, 2014 yılında ilk oyunculuk deneyimini Kaçak Gelinler adlı dizide yaşamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Doğukan Töngel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Başarılı oyuncu Ece İrtem, sonrasında ise O Hayat Benim, Şeref Meselesi ve Kertenkele Yeniden Doğuş gibi çeşitli dizilerde görev almıştır. Ardından Show TV ekranlarında yayınlanan Yeni Gelin adlı dizide Afet karakteri ile dikkat çekmiştir. Başarılı oyuncu ayrıca TRT 1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinde Robina karakterine hayat vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  TRT Spor Sunucusu Erman Gönülşen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Ece İrtem 1.73 cm boyundadır ve 52 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Ece İrtem, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Ece İrtem hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Ece İrtem ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Emel Çölgeçen Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Google’da Ece İrtem ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ece irtem Instagram Ece İrtem Bay Yanlış Ece İrtem yaş Ece İrtem Yeni Gelin Ece İrtem eşi Ece İrtem estetiksiz hali Ece İrtem Sevgilisi Ece İrtem oynadığı diziler, ece irtem boyu kilosu, ece irtem evli mi bekar mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce