Batın Uçan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Batın Uçan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, sevgilisi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Batın Uçan’dan söz edeceğiz.

Batın Uçan Kimdir?

  • Oyuncu.

1996 yılında dünyaya gelen Batın Uçan, ilk oyunculuk deneyimini TRT 1 ekranlarında yayınlanan Filinta: Bin Yılın Şafağı adlı dizide yaşamıştır. Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizide de görev alan Batın Uçan, Deliler Fatihin Fermanı adlı sinema filminde Suskun karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu son olarak TRT 1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamit adlı dizide Ömer karakterine can vermektedir. Payitaht Abdülhamid adlı dizide babası ve kendisi gibi oyuncu olan Cem Uçan’la birlikte rol almıştır. Batın Uçan,aynı zamanda ve kick boks ile ilgilenmektedir. Başarılı oyuncu Batın Uçan’ın sevgilisi Özge Ergin’dir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Batın Uçan 1.88 cm boyundadır ve 83 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Batın Uçan, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Batın Uçan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların cevaplarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Batın Uçan ile İlgili Aramalar

Google’da Batın Uçan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Cem Uçan Batın Uçan annesi Batın uçan gökhan uçan Yiğit Uçan Cem Uçan ilk eşi Batın Uçan oynadığı diziler Batın Uçan kimdir Batın Uçan babası, batın uçan aslen nereli, batın uçan boyu kaç, batın uçan sevgilisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.