Ece Targıt Günşiray Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Ece Targıt kimdir, nereli ve kaç yaşında, sevgilisi kim, boyu kaç? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini ve bazı önemi sosyal medya fenomenlerinin yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Ece Targıt’tan söz edeceğiz.

Ece Targıt Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Ece Targıt, lise eğitimini Galileo Galilei İtalyan Lisesi’nde tamamlamıştır. Lise eğitiminden sonra Paris’e taşınan Ece Targıt, burada Parsons The New School For Design’da Design & Management üzerine eğitimler almıştır. Ardından üniversite eğitimine Londra’da devam eden Targıt, şimdilerde ise bazı firmaların sosyal medya uzmanlığını yapmaktadır.

İlginizi Çekebilir:  Tiktok Fenomeni İlayda Kırdi (ilydkrd) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Üniversite eğitiminin son senesinde New York’a taşınan Ece Targıt, ilk önce ünlü blogger Grance Dore’nin stüdyosunda ardından da New York’ta Estee Lauder Şirketlerinde ürün geliştirme bölümünde stajyer olarak çalışmıştır. Mezuniyetini ardından İstanbul’a dönmüş ve yine aynı şirketin Halkla İlişkiler ve Eğitim bölümünde çalışmalarına devam etmiştir. 2016 yılının Ocak ayında YouTube’a ilk videosunu yükleyen Ece Targıt, makyaj ve güzellik, cilt bakım ve sağlık gibi konularda profesyonel olarak içerik üretmektedir. 2019 İstanbul Etiler’de FlovStudio isminde yoga ve meditasyon merkezini açmıştır. YouTube’u bıraktığını açıklayan Ece Targıt, yoğunluğunu buraya vermiştir.

İlginizi Çekebilir:  Ceren Taşçı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Eşi Kimdir?

5 Eylül 2020 tarihinde Can Günşiray ile evlenmiştir. Pandemi nedeniyle nikah ve törenlerini iptal eden çift, 5 Eylül tarihinde evlerinin bahçesinde sade bir törenle dünya evine girmiştir.

YouTube’da 140 binden fazla abonesi bulunmaktadır ancak YouTube’u bıraktığın açıklamıştır. Instagram hesabında ise 200 bine yakın takipçisi bulunmaktadır. Ece Targıt’ın eski sevgilisinin Sami olduğu ifade ediliyor ancak kendisi 5 Eylül tarihinde Can Günşiray ile evlenmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Altuğ Elveriş Kimdir? Yaşı? Boyu? Oynadığı Diziler?

Ece Targıt ile İlgili Aramalar

Google’da Ece Targıt ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Ece Targıt kimdir Ece Targıt sevgilisi sami Ece Targıt Podcast Ece targıt ekşi Ece Targıt süslü Ece Targıt düğün Ece Targıt Yoga Ece Targıt blog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara - Eskişehir Oto Ekspertiz - Oto Ekspertiz