Sağlık

Ecopirin Kaşıntı Yapar mı?

Ecopirin bazı istisnai durumlarda kaşıntı yapabilmektedir. İlacın prospektüsünde yer alan ve kanıtlanmış bilgilere göre, aşırı duyarlılık reaksiyonlarından kaynaklı belirtiler gözlemlenir. İlacın içindeki etken maddelere karşı alerjik reaksiyon gösteren kişilerde kaşıntı görülebilmektedir. Bu tarz durumlarda Ecopirin, hekim önerisiyle kullanılmalı / kullanılmamalıdır. Bireysel alınacak kararlar, sağlığınız için tehlike arz edebileceğini unutmayın.

Her ilaçta olduğu gibi Ecopirin kullanımından önce hekiminize –varsa- alerjinizi paylaşmalısınız. Herhangi bir alerjinizin olduğunu bilmiyorsanız ve Ecopirin kullanırken gözlemlediyseniz, ilacı kullanmayı bırakarak sizlere en yakın sağlık kuruluşuna gitmeniz gerekmektedir. Ecopirin varyantlarında, farklı markaların ürettiği ilaçları da hekim yönlendirmesiyle kullanarak da tedavinize devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds