Eftalya Yağcı Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Eftalya Yağcı kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca ”Eftalya Yağcı”dan söz edeceğiz.

Eftalya Yağcı Kimdir?

  • Müzisyen

Instagram’dan yayınladığı fotoğrafları ile dikkatleri üzerine çeken Eftalya Yağcı, aynı zamanda YouTube üzerinde yüklediği videoları ile de dikkat çekmektedir. Aslen nereli olduğu bilinmese de Malatyalı olduğu söylenmektedir. Fakat değindiğimiz gibi bu konuda net bir bilgi yoktur. Zeynep Bastık ile tanıştıktan sonra İstanbul’a taşınmaya karar vermiştir.

Kendisi müzik ile yakından ilgilenmektedir. Sosyal medya hesaplarından da kendisini ”müzisyen” olarak tanıtmaktadır. Öte yandan kendisinin 2000 doğumlu, yani 20 yaşında olduğu biliniyor. Son olarak 2019 yılında Zeynep Bastık ile beraber ”Düşünme Hiç” isimli şarkıyı seslendiren Eftalya Yağcı’nın bu şarkıdaki performansı büyük beğeni toplamıştı. Instagram hesabında ise 100 bine yakın takipçisi bulunmaktadır.

Sesi konusunda çoğu kişi olumlu yorumlar yapıp Eftalya Yağcı’nın ileride önemli bir yere geleceğini söylüyor. Ekşi Sözlük terminolojisine göre kendisi ”şımarık sesli akustikçi kız” furyasından. Yine bazı kişiler de sesini çocukça buluyor. Ses analizi ise şu zamana kadar yapılmamış.

Zeynep Bastık ile beraber seslendirdiği Düşünme Hiç isimli şarkısı ile büyük beğeni toplasa da ardından başka bir düette yer almayan Eftalya Yağcı’nın teklisi veya albümü de şimdilik yok. Sesinin doğallığı ve güzelliği ile ilgi çeken Eftalya Yağcı’nın takipçilerinin de en çok istediği bu. Yakın zamanda bir tekli ile karşımıza çıkabilir.

Görkem Yıldız tarafından paylaşılan bir videoda 16 yaşında iken aşağıdaki şarkıyı seslendiren Eftalya Yağcı’nın buradaki performansı da büyük beğeni toplamıştı.

Instagram Hesabı

Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanılan ve burada 80 binden fazla takipçiye sahip olan Eftalya Yağcı’yı takip etmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Eftalya Yağcı ile İlgili Aramalar

Google’da Eftalya Yağcı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; eftalya yağcı kim, eftalya yağcı nereli, eftalya yağcı kaç yaşında, eftalya yağcı aslen nereli, eftalya yağcı ne iş yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.