Eldebiran Ayan Kimdir? Yaşı? Boyu? Evli mi?

Eldebiran Ayan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Eldebiran Ayan’dan söz edeceğiz.

Eldebiran Ayan Kimdir?

  • Oyuncu.

30 Ekim 1981 tarihinde dünyaya gelen Eldebiran Ayan, lisans eğitimini ise İstanbul Teknik Üniversitesi Meteoroloji Mühendisliği Bölümü’nde tamamlamıştır. Eldebiran Ayan, sonrasında ise yine İTÜ’de Çevre Mühendisliği bölümünde master eğitimi almıştır. Sonrasında ATV ekranlarında Hava Durumu spikerliği yapmıştır. Daha sonra ise 24 Haber kanalında meteoroloji editörü olarak görev yapmıştır. Eldebiran Ayan, aynı zamanda Star gazetesinde köşe yazarlığı da yapmaktadır. Başarılı sunucu Eldebiran Ayan, halen sunuculuk çalışmalarına devam etmektedir.

Eldebiran ismi aslında bit kuyruklu yıldızdır. Aslında Aldabaran olan bu isim, 35-40 yılda görünen bir kuyruklu yıldızın ismidir. Babası tarafından konan bu isim, sonrasında Eldebiran’a çevrilmiştir. Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Eldebiran Ayan hakkında merak edilen boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Eldebiran Ayan ile İlgili Aramalar

Eldebiran Ayan boyu Eldebiran Ayan instagram Eldebiran isminin anlamı Eldebiran Ayan kaç yaşında Eldebiran Ayan ATV Meteorolog Twitter MGM Twitter Antalya Meteoroloji Twitter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.