Biyografi

Rıza Esendemir Kimdir? Yaşı? Boyu? Evli mi?

Rıza Esendemir kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Rıza Esendemir’den söz dececeğiz.

Rıza Esendemir Kimdir?

  • Sunucu

19 Mayıs 1979 tarihinde Denizli’de dünyaya gelen Rıza Esendemir, radyoculuk kariyerine Denizli’de başlamıştır. 1997 senesinde Best FM’de A-Rıza Show isimli programı sunmuştur. Söz konusu programda aktüel içerikler üretmektedir. İlk eşi olan Yeşim Vatan’dan 2011’de boşanan Rıza Esendemir, sonrasında 2014 yılında İrem Derici ile evlenmiştir. Rıza Esendemir, sonrasında İrem Derici’yle olan ilişkisini tek celsede sona erdirmiştir. Başarılı radyocu Rıza Esendemir, halen meslek hayatına devam etmektedir.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Rıza Esendemir 1.87 m boyundadır ve 82 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Rıza Esendemir, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Rıza Esendemir hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir, ne iş yapıyor gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Rıza Esendemir ile İlgili Aramalar

Rıza Esendemir kızına ne oldu? Rıza Esendemir hangi radyoda yayın yapıyor? Riza Esendemir kaç yaşında? Rıza Esendemir ne iş yapar?, Rıza Esendemir neden ayrıldı Yeşim Vatan Rıza Esendemir Best FM Rıza Esendemir kızı Rıza Esendemir yaş Rıza Esendemir boyu Hulusi Derici Rıza Esendemir Instagram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.