Elif Atakan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Eşi Kimdir? Boyu Kaç?

Elif Atakan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi, sevgilisi eşi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Elif Atakan’dan söz edeceğiz.

Elif Atakan Kimdir?

  • Oyuncu.

22 Nisan 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Elif Atakan, lisans eğitimini Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Keman Bölümü’nde tamamlamıştır. Zeynep Özbatur ve Selim Atakan çiftlerinin kızları olarak dünyaya gelen Elif Atakan, 2018 yılında Mustafa Cem Kandemir ile dünya evine girmiştir. Atakan, aynı zamanda Uzaklarda Arama, Uzun Hikâye, Avni Amca gibi filmlerde de görev yapmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Sude Çınar Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Elif Atakan 1.60 cm boyundadır ve 53 kilodur.

Instagram üzerinde aktif paylaşımlarda bulunan Elif Atakan’ın bu platform üzerinde sıkı takipçileri bulunmaktadır. Elif Atakan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kimdir gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Almira Tuğgül Küçükoğlu Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi?

Elif Atakan ile İlgili Aramalar

Google’da Elif Atakan ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Elif Atakan Instagram Mustafa Cem Kandemir Elif Atakan dizileri Elif Atakan boyu Elif atakan imdb, elif atakan aslen nereli, elif atakan eşi kimdir, elif atakan instagram

İlginizi Çekebilir:  TRT Spor Spikeri Veli Yiğit Kimdir? Aslen Nereli ve Kaç Yaşında? Hangi Takımlı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara