Selin Şekerci Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Sevgilisi? Boyu?

Selin Şekerci kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, doğum tarihi ne, sevgilisi eşi var mı? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Selin Şekerci’den söz edeceğiz.

Selin Şekerci Kimdir?

  • Oyuncu.

1 Haziran 1988 tarihinde İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya gelen Selin Şekerci, ilkokul ve lise eğitimini İzmir’de tamamlamış, 8 yaşına kadar da bale eğitimi almıştır. İzmir Devlet Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi alan Selin Şekerci, daha sonra İstanbul’a gelerek çeşitli reklam ve dizilerde oynamaya başlamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Bahar Şahin Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Selin Şekerci, ilk oyunculuk deneyimini ise 2006 yılında Sağır Oda adlı dizi ile yaşamıştır. Şekerci, asıl ününü Melekler Korusun dizisinde yaşamıştır. 2012 senesinde ise Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmenliğini yaptığı Benim İçin Üzülme dizisinde Irmak rolünde oynamıştır. 2014 senesinde Kaçak Gelinler dizisindeki Şebnem rolüyle hayran kitlesini genişleten Selin Şekerci, 2016 senesinde Rengarenk adlı dizide Renk karakterini oynamıştır. Öte yandan 2017 yılında FOX TV ekranlarında yayınlanan Çoban Yıldızı adlı dizide Zühre rolünü oynamış ve TV 8 dizisi Kızım’da Asu karakterine hayat vermiştir. Güzel oyuncu 1.68 boyunda ve 57 kilodur.

İlginizi Çekebilir:  Savaş Muhabiri Mithat Bereket Kimdir? Kaç Yaşında?

Başarılı oyuncu Selin Şekerci, son olarak Çatı Katı Aşk adlı dizide Furkan Andıç ile uyuşmadığı ifade edilen Ezgi Şenler’in yerinde oynamıştır. Şekerci’nin Kaan Taşaner, Caner Cindoruk, Furkan Andıç ve Şamil Kafkas gibi isimlerle aşk yaşadığı ifade edilmiştir. Instagram üzerinden de aktif olarak paylaşımlarda bulunan Selin Şekerci hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kimdiri gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Lal Matraş Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Selin Şekerci ile İlgili Aramalar

Google’da Selin Şekerci ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Selin şekerci ekşi Selin Şekerci Instagram Selin Şekerci evlilikleri Selin Şekerci kimdir Selin Şekerci dizileri Selin Şekerci oldu mü Selin şekerci filmler ve tv şovları Selin Şekerci sevgilisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara