Biyografi

Elif Melda Yılmaz Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri? Evli mi?

Elif Melda Yılmaz kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Elif Melda Yılmaz’dan söz edeceğiz.

Elif Melda Yılmaz Kimdir?

  • Oyuncu.

7 Kasım 1977 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelen Elif Melda Yılmaz, dizi-film oyuncusudur. İlkokul ve lise eğitimini Eskişehir’de tamamlayan Elif Melda Yılmaz, lisans eğitimini ise Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Akabinde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nda görev almaya başlamıştır. Bu zamana kadar birçok dizi ve filmde rol alan Elif Melda Yılmaz, ayrıca Yargı adlı dizide oynamıştır.

Oynadığı Dizi ve Filmler?

YılYapımRol
2004Tatil AşklarıTuğçe
2011İffet
2015-2016Kurtlar Vadisi PusuMeryem
2017Esaretim SensinAlev
2021Aşkın TarifiFeyza Soyluer
2022-YargıAyten

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Elif Melda Yılmaz, oyunculuk çalışmalarına Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı adlı dizide devam etmektedir. Başarılı oyuncu Elif Melda Yılmaz hakkında merak edilen boyu kilosu kaç, annesi babası kardeşleri kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • tr.wikipedia.org, Elif Melda Yılmaz, erişim tarihi: 11 Ekim 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.