Biyografi

Eliz Fındık Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Ne İş Yapıyor?

Eliz Fındık kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne iş yapıyor? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Eliz Fındık’’tan söz edeceğiz.

Eliz Fındık Kimdir?

  • Makyaj sanatçısı

TV360’da Makyajın Sırları isimli programı hazırlayıp sunan Eliz Fındık, aynı zamanda sosyal medyadan da makyajla ilgili videolar çekmekte ve takipçileri ile makyaja dair çeşitli tüyolar, detaylar, ve püf noktaları paylaşıyor. Instagram üzerinde makyajla ilgili de videolar paylaşan Eliz Fındık’ın 90 bin takipçisi bulunuyor.

360 TV’de yeni nesil program çerçevesinde kamera karşısına geçen Eliz Fındık’ın Makyajın Sırladı isimli programı genellikle öğlenleri çıkmaktadır. Takipçileri ile makyaj malzemeleri hakkında da çeşitli bilgiler sunan Eliz Fındık’ın makyajla ilgili bilgisi de bir hayli fazla.Kendisi daha çok Ezgi Fındık ile karıştırılır. Ezgi Fındık ile ikiz kardeştir.

Makyaj videoları ile kısa zamanda çok geniş kitle tarafından takip edilmeye başlanan Eliz Fındık, özellikle 360 TV’deki Makyajın Sırları isimli programı ile ön plana çıkmaktadır.

Instagram Hesabı

Sosyal medya hesabını aktif bir biçimde kullanan Eliz Fındık’ın burada 100 bine yakın takipçisi bulunmaktadır. Instagram hesabına ”bu” bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.

Eliz Fındık ile İlgili Aramalar

Google’da Eliz Fındık ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Eliz Findik YouTube Eliz findik kaç yaşında Ezgi Findik makyajsız Ezgi fındık Alev Karslı Ezgi findik nasıl zengin oldu Ezgi Findik Alışveriş Ezgi Findik Saç rengi Ezgi Findik küpe Sayfada Gezinme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi