Sıla Aktaş (ertassla) Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Sıla Aktaş kimdir, nereli ve kaç yaşında, ne mezunu? Sosyal medyada “ertassla” kullanıcı ismiyle bilinen Sıla Aktaş kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından yüzlerce kişinin hayat hikayesini burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca “Sıla Aktaş”tan söz edeceğiz.

Sıla Aktaş Kimdir?

  • Sosyal medya fenomeni.

Instagram üzerinde çektiği videoları ve fotoğrafları ile dikkat çeken Sıla Aktaş hakkında merak edilen çeşitli sorular var. Bazı sorular Google’da sıkça aratılıyor. Daha önceki yazılarda olduğu gibi bu yazımızda da hakkında merak edilenleri başlıklar halinde aşağıda sizlerle paylaşacağız.

Kaç Yaşında?

Sosyal medyada 100 bine yakın takipçisi bulunan Sıla Aktaş hakkında merak edilen en önemli soru kaç yaşında olduğu. Kendisi 17 yaşındadır.

Burcu?

Yine kendisi hakkında merak edilen bir diğer soru ile devam edelim. Sosyal medyada fenomen haline gelen Sıla Aktaş’ın burcu yengeç; yükseleni ise Aslan.

Ailesi Hakkında Merak Edilenler

17 yaşındaki Sıla Aktaş’ın anne ve babası ayrı. Annesi ile beraber yaşayan Sıla Aktaş 4 kardeş; ancak 2 erkek kardeşinin annesi farklı. Kendisinden büyük bir ablası var ve ablasıyla iyi anlaşıyor. Lisede eğitimine devam eden Sıla Aktaş, en zevk aldığı aktivitenin ise dizi ve film izlemek olduğunu söylüyor. Piyano çalan Aktaş, annesin çalışması ve bakımı zor olması dolayısıyla evcil hayvan beslemiyor. En sevdiği film ise Alacakaranlık Serisi. Genel olarak da turuncu rengini seviyor. Yüzünde ise estetik yok.

Instagram Hesabı

Sosyal medya fenomeni Sıla Aktaş’ın Instagram hesabında 85 binden fazla takipçisi bulunuyor. Instagram hesabına bu https://instagram.com/ertassla?igshid=acudosrm5ej5 bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sıla Aktaş ile İlgili Aramalar

Google’da Sıla Aktaş ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı: sıla aktaş kim, sıla aktaş nereli, sıla aktaş kaç yaşında, sıla aktaş instagram, sıla aktaş aslen nereli, ertassla kim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: