Biyografi

Emel Özcan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Dizileri?

Emel Özcan kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kilosu kaç, oynadığı dizi ve filmler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise ayrıca Emel Özcan’dan söz edeceğiz.

Emel Özcan Kimdir?

  • Oyuncu.

Emel Özcan, dizi-film oyuncusudur. Lisans eğitimini Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nde tamamlayan Emel Özcan, bu zamana kadar Arka Sokaklar ve Hicran gibi dizilerde rol almıştır. Emel Özcan, oyunculuk çalışmalarına ise Adnan Önal Menajerlik bünyesinde devam etmektedir.

Rol Aldığı Film ve Diziler

  • Hicran (İpek, TV Dizisi 2022)
  • Arka Sokaklar (Aleksandra, TV Dizisi 2021)

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Emel Özcan, aynı zamanda Hicran adlı dizide İpek karakterine hayat vermiştir. Başarılı oyuncu Emel Özcan hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kardeşleri kim, boyu kilosu kaç gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

kaynakça:

  • biyografya.com, Emel Özcan, erişim tarihi: 16 Kasım 2022

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi - vds