Biyografi

Emine Ada Sezer Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu?

Emine Ada Sezer kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, oynadığı diziler nelerdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisinden söz etmiştik. Bu yazımızda ise ayrıca Emine Ada Sezer’den söz edeceğiz.

Emine Ada Sezer Kimdir?

  • Oyuncu.

2014 yılında dünyaya gelen Emine Ada Sezer, IMC Ajans bünyesinde oyunculuk çalışmalarını sürdürmektedir. Bu zamana kadar birçok katalog çekiminde görev alan Emine Ada Sezer, ayrıca LCW ve FLO gibi markaların reklamlarında da görev almıştır. Emine Ada Sezer, aynı zamanda Bence de Zor adlı şarkıda da rol almıştır. FOX TV ekranlarında yayınlanan ”Evlilik Hakkında Her Şey” adlı dizide rol almıştır. Başarılı oyuncu Emine Ada Sezer, ayrıca bu dizide Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya ve çeşitli önemli isimlerle beraber rol almıştır.

Emine Ada Sezer Kimdir Görseli

Boyu ve Kilosu?

  • Emine Ada Sezer 1.25 m boyundadır ve 25 kilodur.

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Emine Ada Sezer, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir. Başarılı oyuncu Emine Ada Sezer hakkında merak edilen aslen nereli, annesi babası kim gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sponsorlu Bağlantılar: R10 Blog - Sorum Var - evden eve nakliyat - Hedera Güncel - Takipçi Satın Al - istanbul evden eve nakliyat - TikTok beğeni hilesi - Rfid etiket - saç ekimi