Emir Özyakışır Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Annesi Babası? Oynadığı Diziler?

Emir Özyakışır kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, annesi babası kimdir? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise kısaca Emir Özyakışır’dan söz edeceğiz.

Emir Özyakışır Kimdir?

  • Oyuncu.

3 Ağustos 2011 tarihinde dünyaya gelen Emir Özyakışır, oyunculuk çalışmalarını Zerin Kültüral Ajanası’na bağlı olarak sürdürmektedir. İstanbul Şehir Koleji’nde 1. sınıf öğrencisi olan Emir Özyakışır, bugüne kadar pek çok dizi ve filmde görev almıştır. Aynı zamanda mankenlik de yapan Emir Özyakışır, Masum Değiliz ve Bu Şehir Arkandan Gelecek gibi çeşitli dizilerde görev almıştır. Ayrıca Gülperi adlı dizide de Can rolünde oynamıştır.

İlginizi Çekebilir:  Eric Hoffer Üzerine

Minik yetenek Emir Özyakışır, daha sonra TRT 1 ekranlarında yayınlanan Şampiyon adlı dizide görev almış ve son olarak da TV 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda adlı dizide Osman rolünde oynamıştır.

Boyu ve Kilosu?

  • Başarılı oyuncu Emir Özyakışır 1.25 cm boyundadır ve 20 kilodur.
İlginizi Çekebilir:  Pınar Töre Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Evli mi? Eşi Kim?

Instagram hesabından da aktif olarak paylaşımlarda bulunan Emir Özyakışır, oyunculuk faaliyetlerine devam etmektedir. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren Emir Özyakışır hakkında merak edilen annesi babası kardeşleri kim, ne iş yapmakta gibi soruların yanıtlarını en kısa sürede sizlerle paylaşacağız.

Emir Özyakışır ile İlgili Aramalar

İlginizi Çekebilir:  Instagram Fenomeni Merve Tuna Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Google’da Emir Özyakışır ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Emir Özyakışır kaç yaşında Emir Özyakışır kimdir Emir Özyakışır hangi dizilerde oynadı Emir Özyakışır Boyu Emir Özyakışır Instagram Emir Özyakışır Gülperi Emir Özyakışır Oynadığı Filmler Emir Özyakışır reklam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e sigara