Emre Çaltılı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Emre Çaltılı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, hangi dizilerde oynadı, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Emre Çaltılı’dan söz edeceğiz.

Emre Çaltılı Kimdir?

  • Oyuncu.
İlginizi Çekebilir:  Betül Demirkaya (Betizmmm) Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşında ve Hangi Üniversitede Okuyor?

17 Ağustos 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Emre Çaltılı, özellikle Elif ve Yaralı Kuşlar adlı dizilerde canlandırdığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde başarıyla bitiren Emre Çatılı, yüksek lisans eğitimine de burada devam etmektedir. Başarılı oyuncu Esra Yıldırım ile evlidir. Öte yandan Emre Çaltılı, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Emirhan Özhan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Sevgilisi? Oynadığı Diziler?

Emre Çaltılı ile İlgili Aramalar

Google’da Emre Çaltılı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Emre Çaltılı aslen nereli, Emre Çaltılı kimdir nerelidir, Emre Çaltılı kim nereli, Emre Çaltılı boyu kilosu, Emre Çaltılı instagram hesabı, Emre Çaltılı hangi dizilerde oynadı, Emre Çaltılı sevgilisi, Emre Çaltılı eşi kim.

İlginizi Çekebilir:  Basketbol Spikeri İsmail Şenol Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ko cuce