Biyografi

Emre Çaltılı Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında? Boyu? Eşi? Oynadığı Diziler?

Emre Çaltılı kimdir, nereli ve kaç yaşında, boyu kaç, hangi dizilerde oynadı, eşi kim? Daha önceki yazılarımızda çeşitli meslek gruplarından binlerce kişinin biyografisini ve bazı oyuncuların yaşamlarını burada sizlerle paylaşmıştık. Bu yazımızda ise sizlere kısaca Emre Çaltılı’dan söz edeceğiz.

Emre Çaltılı Kimdir?

  • Oyuncu.

17 Ağustos 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Emre Çaltılı, özellikle Elif ve Yaralı Kuşlar adlı dizilerde canlandırdığı rollerle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde başarıyla bitiren Emre Çatılı, yüksek lisans eğitimine de burada devam etmektedir. Başarılı oyuncu Esra Yıldırım ile evlidir. Öte yandan Emre Çaltılı, oyunculuk çalışmalarına da devam etmektedir.

Emre Çaltılı ile İlgili Aramalar

Google’da Emre Çaltılı ile ilgili arama yapan kullanıcılar aynı zamanda şunları da aradı; Emre Çaltılı aslen nereli, Emre Çaltılı kimdir nerelidir, Emre Çaltılı kim nereli, Emre Çaltılı boyu kilosu, Emre Çaltılı instagram hesabı, Emre Çaltılı hangi dizilerde oynadı, Emre Çaltılı sevgilisi, Emre Çaltılı eşi kim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.